Jak wybrać idealne legginsy?

wygodne legginsy sportowe

Legginsy to element garderoby, który zapewnia komfort i wygodę. Nic dziwnego, że legginsy sportowe, legginsy ciążowe, czy legginsy na co dzień biją rekordy popularności. W końcu podkreślają one atuty sylwetki i pozwalają na wygodę podczas pracy, czy innych czynności. By ładnie wyglądać w legginsach, powinniśmy jednak pamiętać o odpowiednim ich dobraniu do figury, jak i zdecydowaniu się na takie, które będą możliwie jak najpraktyczniejsze.

Krycie

To kluczowy aspekt przy wyborze idealnym legginsów. Warto pamiętać, że legginsy to nie rajstopy. Muszą mieć one mocne krycie, tak by udawały spodnie. W końcu, która z nas chciałaby zaliczyć wpadkę z widoczną bielizną?

Model

Istnieje wiele modeli legginsów. Bardzo popularne są gładkie i do kostek. Taka wersja sprawdzi się zarówno przy ćwiczeniach, jak i codziennych stylizacjach- szczególnie do tuniki, bądź dłużej bluzki. Gdy chcemy, by legginsy udawały spodnie, wybierzmy takie z kieszeniami. Do tego typu legginsów nie musimy zakładać długiej bluzki.

Kolor

Najbardziej klasyczne i uniwersalne są czarne legginsy. Będą one pasowały do większości ubrań, które mamy w naszej garderobie. Do tego czarny pięknie wydłuża i wysmukla sylwetkę. Nie da się ukryć- czarne legginsy to doskonały wybór na codzienne wyjścia.

Wyjątkiem powinny być tutaj legginsy sportowe. W ostatnich latach kolorowe legginsy do ćwiczeń to silny trend. Jak się okazuje, na siłowni możemy pozwolić sobie na wszystko. Dlatego legginsy sportowe dostępne są we wszelkich możliwych wzorach i kolorach.

Długość

Legginsy występują w kilku długościach, jednak najpopularniejsze to takie kończące się przy kostce, oraz te lekko za kolano. Z tymi dwoma modelami możemy stworzyć sporo stylizacji sportowych, eleganckich, czy codziennych.

Warto mieć w swojej szafie parę dobranych legginsów. To idealne ubranie, które założymy, gdy chcemy czuć się naprawdę wygodnie, a ciągle wyglądać dobrze. Dzięki zastosowaniu się do powyższych podpunktów nie będzie to ani trudne, ani czasochłonne. Legginsy górą!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *