Dobierz szorty męskie do swojej sylwetki

męskie szorty kąpielowe

Męskie szorty kąpielowe to z pewnością część garderoby, na którą panie szczególnie lubią sobie popatrzeć. Zwłaszcza podczas upalnych dni na plażach aż roi się od turystów przyodzianych w seksowne szorty męskie. Panowie dobrze zdają sobie sprawę, że idealnie skomponowane z typem sylwetki szorty, są w stanie przykuć kobiece spojrzenie. Jak dobrać odpowiedni dla siebie model?

Męskie szorty powinny być dopasowane do sylwetki

Jeśli panowie chcą dobrze się prezentować, to powinni dopasować męskie szorty kąpielowe zgodnie z typem sylwetki. Duże znaczenie przy wyborze męskich szortów odgrywa wzrost. Długie szorty nie nadają się dla niskich mężczyzn, ponieważ dodatkowo skracają nogi.

Wysocy i szczupli panowie mogą pozwolić sobie na szorty niemal każdej długości. Nogawki do kolan czy też obcisłe kąpielówki – wszystko zależy od indywidualnych preferencji w tym przypadku. Z kolei faceci średniego wzrostu i szczupli powinni zrezygnować ze szortów o długich nogawkach. Sprawdzą się za to szorty o średniej długości lub z krótkimi nogawkami. Niscy i szczupli panowie mogą pozwolić sobie na szorty o krótkich nogawkach lub kąpielówki z nogawkami. Przy większych gabarytach poleca się szorty męskie o średniej i krótszej długości nogawek. Unikać należy obcisłych kąpielówek.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *